KONKURS: Marek Aureliusz Do…

KONKURS: Marek Aureliusz Do…

KONKURS: Marek Aureliusz

Do wygrania 7 egzemplarzy książki Pierre’a Grimala „Marek Aureliusz”. Jest to biografia jednego z najciekawszych cesarzy rzymskich, filozofa – stoika Marka Aureliusza. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie do 22 lutego 2021 r.:

+ napisać ciekawostkę dotyczącą świata antycznych Rzymian lub w jakiś sposób powiązaną z rzymską historią. Siedem najciekawszych tekstów zostanie nagrodzonych książkami, a ich prace zostaną opublikowane na stronie IMPERIUM ROMANUM.

Teksty, wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażę je wtedy sponsorowi, by mógł przesłać nagrody, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikuję), należy wysłać zgłoszenie na adres: konkurs@imperiumromanum.pl, umieszczając w tytule maila: „Marek Aureliusz”. Praca musi spełniać wymogi edytorskie.

Wśród uczestników, którzy nadeślą najciekawsze prace, wybrane zostaną zgodnie z regulaminem

+ 7 egzemplarzy książki „Marek Aureliusz” autorstwa Pierre’a Grimala

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo PIW -> https://piw.pl/

KONKURS: Marek Aureliusz

#rzym #antycznyrzym #imperiumromanum #historia #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #listaimperiumromanum #ciekawostkihistoryczne #ancientrome #wojsko #europa #swiat #militaria #venividivici #konkurs #ksiazki

Comments are closed.