KONKURS: TERRORYŚCI ZNAD…

KONKURS: TERRORYŚCI ZNAD…

KONKURS: TERRORYŚCI ZNAD TYBRU
Do wygrania 2 egzemplarze książki „Terroryści znad Tybru. Akty przemocy publicznej i zamachy w starożytnym Rzymie”, pozycji która przedstawia przypadki terroryzmu w świecie antycznego Rzymu. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?
Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie do 7 marca 2018 r.:
+ napisać ciekawostkę dotyczącą świata antycznych Rzymian. Dwa najciekawsze teksty zostaną nagrodzone książkami, a ich prace zostaną opublikowane na stronie IMPERIUM ROMANUM.
Teksty, wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażę je wtedy sponsorowi, by mógł przesłać nagrody, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikuję), należy wysłać zgłoszenie przy użyciu formularza na stronie.
Wśród uczestników, którzy nadeślą najciekawsze prace, wybrane zostaną zgodnie z regulaminem
+ 2 egzemplarze książki „Terroryści znad Tybru. Akty przemocy publicznej i zamachy w starożytnym Rzymie” autorstwa Stanisław Stabryła
Fundatorem nagród jest Wydawnictwo ASPRA -> http://www.aspra.pl/https://www.imperiumromanum.edu.pl/konkurs/terrorysci-znad-tybru/
#ksiazki #konkurs #imperiumromanum #historia #liganauki #gruparatowaniapoziomu #ciekawostkihistoryczne #rzym

Comments are closed.